Hoşgeldiniz! Giriş Yapın / Üye Olun
0

Garanti Ve Iade

Garanti
 
 
Kredi karti extrenizde, yapmis oldugunuz alisverislerin açiklamasi sitenizde gözükmektedir.
 
Ürünler kapali ambalajda gönderilecektir.
 
Kredi Kartiniz 256bit sifreleme metodu ile isleme alinir ve kart numaralariniz kesinlikle bu sistemde tutulamaz.
 
Bu site araciligi ile derlenen kullanicilara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, dogum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir sekilde üçüncü kisiler ile paylasilmayacaktir.
 
E-posta adresiniz hiçbir sekilde baska kuruluslara dagitilmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amaciyla kullanilmayacaktir. Girdiginiz üyelik bilgileri ve kisisel bilgiler, diger üyelere veya üçüncü kisilere açilmayacaktir.
 
 Iade Kosullari
 
1. Ürün teslim alindigi gün IADE edilecegi tarafimiza mesaj veya mail ile bilgilendirilmelidir.
 
2. Ter kokusu, ruj lekesi, parfüm kokusu, yikanmis ürünler, paketi açilmis ürünler hijyen açisindan ayrica, bozulma, kirilma, tahrip, yirtilma vesaire durumlarda da iade kabul edilmez.
 
3. Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonlari bilgisayar ortaminda farkliliklar göstermektedir, bu sebeplerden dolayi ürün kusurlu veya ayipli mal olarak sayilamaz, firmamiz bu sebeplerden dolayi sorumluluk kabul etmemektedir. 
 
4. Siparis esnasinda ürünün kodunu belirtmeniz gerekmektedir.
 
5. info@dilekartkin.com adresine iade islemleriniz ile ilgili e.mail gönderebilirsiniz.
 
6. Iade isleminde ürün ile birlikte size ulasan ürün faturasinin bütün nüshalari ve siparis numarasi, siparis adi ve soyadi, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafimiza iade talebinde bulunabilirsiniz.
 
7. Bildirim yapilmadan iade gelen ürün kabul edilmez, öncelikle tarafimiza bildirim yapilmalidir. Hatali ürün ve yanlis ürünlerde hiçbir kargo ücreti ödemeden anlasmali oldugumuz kargo firmasi ile karsi ödemeli yollayabilirsiniz.
 
8. Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karsilayarak gönderim yapmaniz gerekmektedir. Ödemesi yapilmamis gönderiler firmamiz tarafindan kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yapilmadan bedel iadesi yapilmaz. 
 
Kredi kartina yapilan iadelerin kredi karti hesaplarina yansima süresi ilgili bankanin tasarrufundadir. Kredi karti ile alinmis ürünlerde satici, banka ile yapmis oldugu sözlesme geregi aliciya nakit iadesi yapamaz.
 
 
 

Web Sitesi Detaylı Bilgi